זקוקים לתיבות דואר חדשות?

היגיעה השעה להחליף את תיבות הדואר הישנות בחדשות. כביכול החלטה פשוטה, בסך הכל תיבות דואר. אבל ישנן כמה נקודות למחשבה לפני שפונים לחברה ומזמינים תיבות, פנינו לחברות שעובדות עם "המוקד לדייר", המיצרות תיבות דואר וקיבלנו כמה שאלות עבורכם.

תיבות דוארכמה שאלות שישאלו אותכם בעלי מקצוע וכדאי לדעת את התשובה מראש:

  • איפה תרצו למקם את תיבות הדואר, כחלק מדלת הכניסה או בתוך הבניין?
  • מאיזה חומר תרצו שיבנו תיבות הדואר?
  • מהו הגודל האידיאלי של תיבות דואר?
  • באיזה מנעולים תרצו להשתמש בתיבות דואר אלו?

אם אתם רוצים להחליף את תיבות הדואר שלכם, פנו ל"מוקד לדייר" וקבלו מספר חברות וותיקות ומהימנות שישמחו לבנות לכם תיבות דואר חדשות.

רגע לפני שאתם הולכים להזמין תיבות דואר, התייעצנו עבורכם עם האנשים שמייצרים עבורכם את תיבות הדואר וקיבלנו מהם כמה טיפים על מה חשוב כשמחליטים על תיבות דואר:

מיקום תיבות דואר

בהחלטה היכן למקם את תיבות הדואר ישנן שתי אופציות; האחת היא בכניסה לבניין כחלק מדלת הכניסה, כאן התיבות מגיעות עם דלת הכניסה כיחידה אחת. היתרון במקרה זה הוא העלות, כאן אין צורך לבנות מעמד מיוחד לתיבות הדואר וכיום ישנם בשוק הרבה שלדים הכוללים דלת כניסה עם תיבות דואר. החיסרון הוא שבמקרה זה תיבות הדואר חשופות לעוברים ברחוב ויכולות להוות מטרה למעשי ונדליזם, השחתה או אפילו סתם גניבת דואר. האופציה השנייה היא למקם את תיבות הדואר בתוך הבניין עצמו כיחידה נפרדת מדלת הכניסה. במקרה זה אנחנו שומרים על התיבות אך המחיר עולה בהתאם.

החומר ממנו בונים תיבות דואר

מרבית התיבות כיום בשוק נבנות מאלומיניום. היתרון של אלומיניום הוא שהוא חומר יחסית חזק ועמיד בפני פגעי הזמן ומזג האוויר וחשוב מאוד הוא יחסית זול בהשוואה לשאר החומרים. כיום ניתן לצבוע אלומיניום במספר צבעים אבל מבחינת עיצוב אין הרבה מקום למשחק. כמו כן, ניתן לבנות תיבות דואר גם מעץ, אם רוצים קצת ייחודיות או אפשרות לעצב תיבות מעניינות יותר שיקשטו את חזית הבית, עץ יותר יקר אבל גם מחזיק מעמד זמן רב יותר מאלומיניום. כיום ניתן גם לבנות תיבות מברזל, תיבות אלו חזקות ועמידות מפני השחתה וונדליזם, יקרות יותר ומחזיקות הרבה יותר זמן; תיבות דואר מברזל יכולות להחזיק עשרות שנים.

גודל פתח תיבות הדואר

הגודל כן קובע?! מסתבר שכן, כיום הגודל הסטנדרטי של תיבות דואר הוא 15*10*35, שזה גודל סביר ובהחלט מספיק. הבעיה היא לא גודל התיבה אלא הפתח שלה, כולנו מכירים את זה שכשאנחנו באים לאסוף את הדואר אנחנו מוצאים עיתון או עלון שזרוקים על הרצפה, סביר שהדוור ניסה בכוח להכניס לתיבה וללא הצלחה. אז הגודל הסטנדרטי הוא לרוב קצת קטן וכיום ניתן להגדיל אותו, נכון שהדבר עלה קצת יותר מכיוון שכבר מדובר הייצור מיוחד של תיבות אבל אם זה יכול למנוע את האי סדר והבלאגן שיש תמיד בסמוך לתיבות הדואר, אולי זה שווה.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית