ועד בית, הבניין צריך לעבור שיפוץ, כל דיירי הבניין נתנו את הסכמתם ועכשיו צריך לבחור בחברת שיפוץ בניינים. איך בוחרים? מהם הקיטריונים לבחירת חברה טובה, התיעצנו עם לקוחות שסיימו עם שיפוץ הבניין וקיבלנו מהם כמה טיפים עבורכם.

מה לחפש בחברת שיפוץ בניינים?

  • אל תסתפקו בשיחת טלפון עם הממליץ שקיבלתם מהחברה גשו למקום ותראו את העבודה שנעשתה.
  • בקשו מהחברה כתובת של בניין שנמצא בשלבי שיפוץ, לכו לבדוק וקבלו רושם על איכות העבודה.
  • מפגש אישי עם מנהלי העבודה, לא רק עם מנהלי החברה, חשוב להכיר את האיש שמולו בעצם תעבדו.
  • המלצות של ועדים שונים על חברת שיפוץ בניינים, שקיבלתם מ"המוקד לדייר".

איך לבחור חברת שיפוץ בניינים?

הבניין זקוק לשיפוץ, אין מה לעשות פעם בכמה שנים חייבים. כל הדיירים כבר נתנו את הסכמתם ועכשיו אתם צריכים למצוא חברת שיפוץ בניינים שתעשה את השיפוץ. איך תבחרו את החברה הנכונה? למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברת שיפוץ בניינים? כמה טיפים לועדי בתים שסיימו את השיפוץ דרך המוקד לדייר.

ממליצים של חברת שיפוץ בניינים

ברור מאליו שהצעד הראשון הוא קבלת ממליצים מחברת השיפוץ, רצוי כמובן לקבל יותר מטלפון אחר. בשיחה בררו עם הלקוח במרוצה כמה דברים: 1. מתי התבצע השיפוץ; חשוב לדעת שהשיפוץ הסתיים בשנה שנתיים הקרובות ולא בעבר הרחוק. 2. כמה זמן נערך השיפוץ והאם החברה עמדה בזמנים שהוקצבו לה. 3. בקשו לבוא לראות את הבניין ואל תתעצלו, סעו לבדוק את העבודה, קבלו רושם על האיכות ועל הגימורים, זה יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן ויותר מזה עוגמת נפש.

שיפוץ בניינים

בקרו בבניין שעובר שיפוץ ע"י החברה

אחד המדדים לאיכות העבודה של חברת שיפוץ בניינים הוא נהלי העבודה ואיך העבודה נראית בעיצומה. חברת שיפוץ טובה דואגת לא רק לעבודת שיפוץ איכותית אלא גם לנוחיות של הדיירים בבניין שכן הם צריכים לגור בבניין במהלך השיפוץ. בקשו מחברת שיפוץ בניינים אותה אתם מבקשים לשכור, כתובת של בניין שנמצא בשלבי שיפוץ וסעו לכתובת שקיבלתם לראות איך השיפוצים מתנהלים. בידקו את חזות הבניין מבחינת סדר בררו עם דיירי הבניין איך הם מסתדרים עם השיפוץ עצמו ועם חברת השיפוצים עצמה. הדבר יכול ללמד אתכם לא מעט על חברת השיפוץ שאתם רוצים לקחת ולהכין אתכם לאיך השיפוצים הולכים להתנהל.

פגישה עם מנהל העבודה של חברת השיפוץ

להרבה חברות שיפוץ בניינים יש מספר פרויקטים בו זמנית ועל כל פרויקט ממונה מנהל עבודה. בפועל כשיתחילו השיפוצים אתם הולכים לעבוד מול מנהל העבודה בשטח ולא עם הנהלת החברה. לכן חשוב מאוד לבקש להיפגש עם מי שינהל את העבודה בשטח, לבדוק האם יש בנכם הבנה או אפילו 'כימיה', לבדוק את הרצינות של ואיך הוא כמנהל עבודה.  הדבר חשוב מכיוון שאם במהלך השיפוצים יתגלו בעיות הוא יהיה הראשון שאליו תצטרכו לפנות ואיתו תצטרכו לעבוד בעצם.

כמובן, אין כמו נסיון של אחרים, במוקד לדייר עובדים עם חברות שיפוצים מומלצות, אנו עורכים בקרת איכות ומקבלים משובים על עבודות שנעשו על ידי חברות של המוקד לדייר.

המוקד לדייר שיפוצים מספק שירות אישי לוועדי בתים בנושא שיפוץ הבניין, אנו עובדים עם הקבלנים המובילים במשק, עושים השוואות מחירים וחוסכים לכם אלפי שקלים בעלות השיפוץ.

למידע נוסף על השירות לחצו כאן: שיפוץ בניינים

או התקשרו עכשיו – 072-2222150

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית