ועד בית, רוצה לעבור לחברת ניהול ועד בית?

ועד בית הוא גוף חשוב בכל בניין, הגוף שאמון על ניהול תקין של הבניין בכלל ואחזקת הרכוש המשותף בבניין בפרט. הגיעה השעה לבחור שוב ועד בית לבניין אבל מי יבצע את הגביה ואת אחזקת הבניין?

היתרונות של חברה חיצונית לניהול ועד בית:

  • ביצוע גביה מול הדיירים, כולל הדיירים "הבעיתיים"
  • חברת הניהול מבצעת את העבודה מול בעלי המקצוע
  • חברת הניהול מבצעת עבוכם את כל התיקונים הקטנים
  • "המוקד לדייר" עובד עם חברות איכותיות שעובדות איתנו כבר שנים והוכיחו את עצמן

שוקלים לעבור לחברת ניהול ועד בית? רוצים גם אתם לקהל מספר הצעות דרך המוקד לדייר?

חברת ניהול ועד בית, לא עוד נטל על דיירים

למרביתנו המחשבה שאנו עלולים למצוא את עצמינו בועד הבית נשמעת כמו סיוט מתמשך. רוב דיירי הבניין עסוקים בענייניהם, עבודה משפחה ועוד והתנדבות לועד הבית היא מאין ברירה ולא מבחירה או רצון. לרוב כשאנחנו עושים משהו שלא בחרנו בו אנחנו עושים אותו פחות טוב. מה גם שהתפקיד של ניהול ועד בית לעיתים מעורר מחלוקות ואפילו ריבים בין דיירים ומוביל לאווירה לא נעימה בבניין. בחירה בחברת ניהול חיצונית מונעת את כל אלו ומורידה את הנטל של ועד הבית מהדיירים עצמם.

ניהול ועד בית

אחזקה מקצועית ושותפת של מערכות שונות בבניין

במרבית מהבניינים, בעיקר החדשים, מותקנות מערכות רבות המצריכות ידע מקצועי רב גם באחזקתן וגם בתיקונן כשצריך, בין אם מדובר על מעליות, מערכות סולריות ומערכות המים של הבניין. לרוב חברי ועד הבית לא מבינים כיצד יש לטפל במערכות אלו באופן שותף, דבר שעלול להוביל להזנחה שלא במכוון בטיפול ואחזקת המערכות. חברות ניהול ועד בית מכירות מערכות רבות מעודכנות בנהלי האחזקה שלהן ויודעות כיצד לטפל בכל אחת ואחת מהן. חברות ניהול ועד בית גם מתעדכנות במערכות חדשות, משוכללות יותר ויכולות להציע אותן לדיירי הבניין במידה ויש צורך בהחלפת מערכת זו או אחרת.

עבודה מול בעלי מקצוע

כולנו יודעים כמה קשה לעיתים למצוא בעל מקצוע מהימן וכזה שניתן לסמוך על עבודתו ולקבל תמורה הולמת לכסף שאנו משלמים. גם כשמצאנו כזה, לרוב אנחנו לא יודעים להעריך האם עבודתו נעשתה בצורה טובה או לא. חברות ניהול ועד בית עובדות באופן קבוע עם בעלי מקצוע מכל התחומים ולעיתים אף מחזיקות בעלי מקצוע שעובדים עבורן. בעל מקצוע שלא עובד בצורה איכותית לא יוכל להמשיך את עבודתו בחברה כזו. העובדה הזו היא יתרון עצום מכיוון שבמידה ויש צורך בשיפוץ הבניין או תיקון תקלה בבניין, נחסך מדיירי הבית לחפש בעל מקצוע, לבקש הצעת מחיר, המלצות ובסופו של דבר ל'המר' על בעל המקצוע שבחרו. כשעובדים על חברת ניהול ועד בית חיצונית, החברה מוצאת את בעל המקצוע, היא אחראית על עבודתו ובמידה ולא נעשתה עבודה טובה ניתן לפנות לחברה ותיקון הקלקול.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית