איך נדע שיש צורך בתיקון משאבות לחץ מים בבניין?

דיירים בבניין מתלוננים כי זרם המים בברזים חלש והזרימה לא טובה. איך תדעו כי הבעיה היא במשאבת לחץ מים בבניין? כמה עצות מבעלי המקצוע של "המוקד לדייר" לאיך לזהות כי הבעיה היא במשאבת לחץ מים של הבניין.

איך נזהה כי יש בעיה במשאבת לחץ מים בבניין משותף?

  • לחץ המים יורד בעיקר בקומות העליונות.
  • לחץ המים יורד בכל הברזים בדירה של הדייר המתלונן ולא רק בחלק מהברזים.
  • בררו בעיריה אם ידוע להם על בעיה בלחץ המים באיזור שלכם, יתכן ומדובר בעיה במערכת העירונית.
  • בידקו כי הבעיה אינה בצנרת הבניין, בעיות בלחץ מים יכולות להיגרם גם בגלל צנרת ישנה.

עכשיו בדקתם הכל וכנראה שכן, יש לכם בעיה במשאבת לחץ המים בבניין. פנו ל"המוקד לדייר" וקבלו הצעות מכמה חברות המתמחות במשאבות לחץ מים.

כבר זמן מה שחלק מהדיירים מתלוננים כל זרם המים בברזים שלהם חלש והזרימה של המים אינה טובה. אתם כוועד בית צריכים להחליט מה עושים והאם הבעיה היא בגלל משאבות לחץ מים של הבניין או שזאת בעיה נקודתית של דייר אחד או שניים. בקיצור, איך נדע כי יש לנו בעיה במשאבות לחץ מים?

משאבות לחץ מים- הבעיה בעיקר בקומות גבוהות

תפקידן של משאבות לחץ מים הוא לאפשר למים להגיע לקומות העליונות של הבניין, או יותר נכון לברזים בקומות העליונות, בעוצמה מספקת כך שניתן יהיה לעשות בהם שימוש. לכן, במידה ושכן בקומה התחתונה מתלונן על בעיה בלחץ המים בברזים שלו ואילו שכן בקומה העליונה לא מתלונן, סביר מאוד שהבעיה היא לא בגלל משאבות לחץ מים של הבניין אלא בעיה מקומית בצנרת של השכן המתלונן. כאשר השכנים בקומות העליונות מתלוננים, אז ישנה סבירות גבוהה כי הבעיה היא במשאבות של הבניין.

בעיה של משאבות לחץ מים פוגעת בכל הברזים בדירה

כאשר ישנה בעיה במשאבת הלחץ בבניין, זרם המים בכל הברזים בדירה יחלש, גם במטבח,במקלחת וכמובן גם בשירותים. אם דייר מהקומות העליונות מתלונן כי הזרם במטבח נחלש ואילו הזרם במקלחת או בשירותים תקין, סביר כי הבעיה היא לא במשאבה אלה כנראה בצנרת בדירה שלו. במידה ואכן הזרם בכל הברזים נחלש סביר שישנה בעיה עם משאבות לחץ מים בבניין עצמו ואז יש לשכול לקרוא לבעל מקצוע המתמחה במשאבות אלו.

בירור בעירה על בעיה אזורית

לפני שאתם רצים לקרוא לבעל מקצוע המתמחה בטיפול במשאבות לחץ מים, בדקו בעירייה האם הם יודעים על בעיה אזורית במקום מגוריכם. לעיתים בעיה בלחץ המים, בעיקר ירידה בלחץ המים בבניין יכולה להיגרם דווקא בגלל בעיות של לחץ מים במשאבות העירוניות ולא ביעה מקומית שלכם. פנו למוקד העירוני ובררו האם ידועה להם בעיה באזור המגורים שלכם או אפילו בררו על דיירים בשכונה האם גם הם נתקלו בבעיות בלחץ המים בבניין שלהם. אם הבעיה היא אזורית, טיפול במשאבות לחץ המים בבניין שלכם לא יפתור את הבעיה.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית