איזה שיטה הכי טובה לאיטום גגות – אצלכם בבניין?

זקוקים לאיטום הגג? קיימות מספר שיטות איטום גגות עיקריות: זיפות עם זפת חם, יריעות ביטומניות ועוד. איך מחליטים על השיטה המתאימה לכם או יותר נכון לגג שלכם?

איטום גגותאיטום גגות, כמה כללים לבחירת איטום הגג:

  • שאלה של תקציב, איטום גגות עולה כסף וחייבים להתחשב בתקציב של ועד הבית.
  • החומרים בהם השתמשו בעבר לאיטום הגג יש השפעה על החומרים שאיתם ניתן להשתמש בעתיד.
  • בעלי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב, יכולים להמליץ לכם  על השיטת איטום גגות המתאימה לכם.
  • ב"המוקד לדייר" מחכים לכם בעלי מקצוע שישמחו לתת לייעץ על השיטה המתאימה לגג שלכם ולבצע עבורכם עבודה איכותית.
  • דיירים שפנו אלינו בעבר למוקד דיווחו לנו על המקצועיות הרבה של בעלי המקצוע שעובדים עם ה"מוקד לדייר".

רוצים יעוץ לגבי איטום גגות? רוצים לקבל מספר הצעות מחיר לאיטום גגות דרך המוקד לדייר?

הגג זקוק לאיטום ואתם מתלבטים באיזה שיטה כדאי לאטום הפעם. השוק ישנן מספר שיטות עיקריות, זיפות הגג, איטום בעזרת יריעות ביטומניות איטום בעזרת יריעות מחומרים שונים ועוד.

איטום גגות, שאלה של תקציב

איטום גגות עולה כסף כמובן, כל שיטה והמחיר שלה; זיפות גגות היא שיטה זולה יחסית לאיטום הגג ושימוש ביריעות ביטומניות הוא יקר יותר. לכל ועד בית יש תקציב אחר וחייבים להתחשב בתקציב. אבל לפעמים כדאי להשקיע ולהוסיף לתקציב ולקבל שקט מאיטום הגג לתקופה ממושכת יותר. ההמלצה היא לחפש שיטה שתתאים לתקציב ולא לחסוך או להתפשר על השיטה הזולה ביותר.

ההיסטוריה של הגג תקבע את השיטה בה יאטם הגג

לכל גג יש היסטוריה, כל גג נאטם כבר בשיטה מסוימת, הכלל הוא שגג שנאטם ביריעות ביטומניות בעבר יאטם ביריעות ביטמניות גם בעתיד, גג שנאטם בעזרת זיפות יאטם בעזרת זיפות גם בעתיד. כמובן שניתן להחליף שיטה אבל אז רצוי להסיר את האיטום הישן ועל קיר 'ריק' יתבצע האיטום החדש. במקרה כזה המחיר עולה, אבל אם רוצים לעבור לשיטת איטום גגות טובה יותר רצוי לא לדלג על השלב הזה או לחסוך בגלל עלויות מכיוון שהדבר יכול לגרום לבעיות באיטום ויתכן שתצטרכו לשלם כפליים אל התיקון עצמו.

המלצה של בעל מקצוע בתחום איטום גגות

המלצה או חוות דעת של בעל מקצוע בעל ניסיון רב בתחום איטום גגות היא הכרחית אבל גם כאן יש לקחת בחשבון מספר דברים; קודם כל חשוב להתייעץ עם כמה בעלי מקצוע בעלי ניסיון, אמינים ומקצועיים שייתנו את חוות דעתם על השיטה הטובה ביותר עבור איטום הגג שלכם.  במידה ושני בעלי מקצוע יגידו את אותו הדבר, אז אין לכם במה להתלבט, במידה וכל אחד ימליץ על שיטה אחרת, כאן אולי המקום להתייעץ עם בעל מקצוע שלישי שיעזור לכם להכריע.
איך תדעו כי מדובר בבעל מקצוע מהימן ובעל ניסיון בתחום איטום גגות? כאן רצוי לפנות למוקד לדייר שעובר רק עם בעלי מקצוע מומלצים על ידי הלקוחות שלנו. אנו עורכים סקרים ומשובים לכל בעל מקצוע בכל התחומים ובפרט בתחום איטום גגות, וממליצים רק על בעלי מקצוע שקיבלו משובים חיוביים.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית