תיבות דואר (בבניינים משותפים)

תיבות הדואר בבתים משותפים הם חלק בלתי נפרד ממראה חזית הבית ומאיכות החיים של הדיירים. בבנייני מגורים רבים מאוד בישראל יש עדיין תיבות דואר מיושנות, לא נוחות לשימוש  ולא נעימות למראה בלשון המעטה. בבניינים רבים תיבות הדואר הקיימות הן התיבות המקוריות, אלא שהותקנו עם הקמת הבניין, לפני ארבעים וחמישים שנה. בזמן שהבניין כולו עבר שיפוצים ומתיחות פנים לאורך השנים, התיבות נשכחו ונותרו בעינן – כמין שריד היסטורי מוזר מתקופה אחרת.בעלות לא מאוד גבוהה ובהוצאה חד פעמית ניתן להחליף את תיבות הדואר של כל הבניין לתיבות מכובדות, נוחות ואסתטיות הרבה יותר שישרתו אתכם נאמנה לשנים רבות.

הגיע הזמן להחליף את תיבות הדואר

רובנו לא מקדישים הרבה תשומת לב לתיבת הדואר שלנו, אנחנו חולפים על פניה בשובנו הביתה ושולפים ממנה מבלי להתעכב את הדואר שלנו : חשבונות, מכתבים ופרסומים שונים, משל הייתה בסך הכל כלי קיבול ולא יותר מזה. אם נעצור לרגע להסתכל על חזית הבית המשותף שבו אנחנו גרים נגלה שורה אפרורית ומשמימה של תיבות דואר ישנות, חלקן שבורות, מאוד לא נוחות לשימוש ופליירים מגובבים משתלשלים מהתיבות בחוסר סדר ובצורה לא אסתטית. אין סיבה שהדבר הראשון שאנחנו ואורחינו נראה בכניסה לבית הוא את הבלגאן הלא מכובד הזה. תיבות הדואר הן חלק מאיכות החיים שלנו וכדאי להשקיע גם בהן.

להחליף ביחד

לקראת החלפת תיבות דואר, כדאי מאד לשכנע את כל הדיירים להשתתף במהלך. תמיד ניתן להזמין תיבה אישית חדישה ולצרף אותה לצד התיבות הישנות – אבל זה לא ממש פותר את הבעיה, כי 'המפגע התברואתי' של התיבות הישנות עדיין שם ועדיף הרבה יותר (וגם זול יותר) לעשות מהלך של החלפת כל התיבות ביחד. מי שמוביל את המהלך צריך להציג לדיירים מספר עיצובים אפשריים והצעות מחיר כדי שכולם יגיעו להחלטה משותפת.

תיבות דואר ושימושיות

חשוב לא רק לבחור בתיבה דקורטיבית ויפה אלא לבחון גם את השימושיות שלה. תיבות דואר נודעות בחוסר הנוחות שלהן – לשלוף מכתב שנפל לעומק התיבה או הקושי להשתמש במפתח הזעיר שנועל את התיבה. תיבות עם שימושיות טובה, שומרות על המכתבים שלכם פרטיים כך שאף אחד לא יוכל לגעת בהם וניתן לפתוח אותם בקלות מפנים הבית.

עיצוב תיבות דואר

יש לא מעט חברות שיציעו לכם מגוון של עיצובים יפים ואסתטיים לתיבות הדואר של הבניין שלכם ואפילו מעצבים פרטיים שיעצבו תיבות דואר במיוחד עבורכם. הבחירה בניהם היא כמובן עניין של תקציב ושל החלטת רוב של הדיירים. מומלץ להשקיע חשיבה על המסר שתיבות הדואר מעבירות למי שנכנס לבניין : תיבות עץ, למשל, מעניקות רכות, חמימות וביתיות. תיבות אלומיניום אפורות משדרות יוקרה מינימליסטית ופשוטה – משהו שמתאים לבניין משרדים וגם לבתי מגורים .

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית