רכשתם דירה חדשה או שאתם משפצים את הדירה, אנו ממליצים לכם להצטרף לקבוצת הקניה "סוגרים הכל לדירה" ולחסוך אלפי שקלים בקניה של מוצרים ושירותים לדירה.

מה זה "סוגרים הכל לדירה"?

קבוצת קניה, כן שמה כן היא, היא קבוצה שמתארגנת לרכישת מוצרים משותפת של למשל מוצרי חשמל, ריהוט ועוד. כאשר מתארגנת קבוצת קניה, בעל העסק אליו הקבוצה מגיעה יכול לאפשר הנחות גדולות לחברי הקבוצה ומאפשר תנאי רכישה שלא תקבלו במקרה ואתם מגיעים לבד. קבוצת הקניה "סוגרים הכל לדירה" היא אחת הקבוצות הותיקות והמנוסות ביותר בתחום זה, היא קיימת למעלה מ- 4 שנים. רק בשנה האחרונה "סוגרים הכל לדירה" עזרה ליותר מ-3,000 דיירים ומשפצים לרכוש מוצרים לדירה החדשה או המשופצת בתנאים מיוחדים תוך חיסכון כספי של עשרות אלפי שקלים.

רוצים גם אתם להינות מכח הקניה של "סוגרים הכל לדירה"?

הרשמו גם אתם לאירועי מכירה ואירועי תוכן ותוכלו לרכוש את כל המוצרים לדירה בתנאים מיוחדים יחד עם קבוצה גדולה של אלפי דיירים:

[wp_rss_multi_importer datestyle="font-style:bold;"]

היתרון של קבוצת הקניה לדיירי בית משותף

היתרונות של קבוצת רכישה לדייר הם ברורים, חיסכון גדול בכסף ובזמן. אבל, לקבוצת רכישה יש יתרון נוסף כשמדובר בדיירי בית משותף שמגיעים ביחד, כאשר מגיעה קבוצה מאותו בניין בעל העסק או נותן השירות יכול לתת הנחות נוספות כמו לדוגמה על המשלוח. בנוסף, אם מדובר בבעל מקצוע, למשל מתקין רשתות לחלונות או מתקין מזגנים, שמגיע לבניין המשותף ונותן את שירותיו למספר דיירים, הוא יכול לעשות הנחה על הביקור עצמו דבר שיכול להוזיל עוד יותר את עלות הרכישה או השירות.

אל תקשיבו לנו, תקשיבו לדיירים שממליצים

סוגרים הכל לדירהמה אומרים דיירים שכבר הצטרפו לאירועי "סוגרים הכל לדירה" (מתוך האתר של הקבוצה):

דיירים מפרויקט הום אנד סטייל פתח תקווה:

"ערב הקניה הקבוצתית היה מאורגן היטב, למרות עומס המגיעים קיבלנו יחס אישי וחם (מאבי סופר עצמו). המחירים היו הזולים ביותר שמצאנו (מתוך סקרי שוק מוקדמים יותר שעשינו), קנינו כל המוצרים החשמליים לבית והיום, לאחר שימוש בהם אני בהחלט יכול גם לומר שעשינו בחירה נכונה שהגענו לערב הרכישה!"

 

 

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית