היגיעה השעה להחליף את תיבות הדואר בבניין, זה קורה אחת לכמה שנים שהתיבות הישנות מתבלות, המנעולים מתקלקלים, שמות הדיירים נמחקו והתיבה פשוט ישנה ולא אסטטית. ועד הבית קיבל החלטה להתקין תיבות דואר לבניין, עכשיו מגיע שלב הבירורים ואיסוף הצעות מחיר מהחברות השונות לצורך ההחלטה הסופית. רגע לפני שבעלי המקצוע מציעים לכם הצעות מפתות יותר או מפתות פחות, ריכזנו עבורכם כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם כשבוחרים תיבות דואר לבניין.

תיבות דואר לבניין עדיף שיהיו מאלומיניום

תיבות דואר לבנייןכיום מרבית מתיבות הדואר מיוצרות מאלומיניום ולא סתם, אלומיניום הוא חומר יחסית חזק, הוא עמיד בפני ונדליזם או מכות לא מכוונות, הוא עמיד בפני מים, חום, שמש ומזג האוויר בכלל. רובינו כשחושבים על אלומיניום ישר חושבים על תיבת דואר בצבע כסף אפור, הצבע הקלאסי של אלומיניום, אבל כיום ניתן למצוא תיבות דואר מאלומיניום במגוון צבעים כך שאם אתם רוצים לגוון, ניתן. לרוב דלת הכניסה היא מאלומיניום ולכן תיבות דואר מאלומיניום יתאימו וישתלבו עם הכניסה לבניין.

גודל התיבה

הגודל הסטנדרטי של תיבות דואר הוא 15*10*35, גודל שלרוב מספיק לכמות דואר ממוצעת של משפחה בכמה ימים, לשכנים שלא אוספים את הדואר כל יום. לרוב הבעיה אינה עם גודל התיבה אלא עם הפתח שלה. כולנו מכירים את העיתונים או הירחונים שנופלים מהתיבה בגלל שהפתח שלה הוא קטן מידי ומחלק הדואר פשוט נאלץ 'לתקוע' את העיתון בפתח התיבה. הדבר לא רק שלא אסטטי, אלא גם לרוב העיתון נופל מהתיבה ומלכלך את הכניסה לבניין. כלומר יש לשים לב כי פתח התיבה גדול דיו ומתאים גם לדברי דואר גדולים יחסית. אבל, רצוי שהפתח לא יהיה גדול מידי בכדי למנוע מצב שבו כל אחד יכול פשוט להכניס את היד לתיבה ולהוציא ממנה את הדואר.

מיקום תיבות הדואר לבניין

לשאלת היכן למקם את תיבות הדואר יש שתי תשובות. הראשונה, בכניסה לבניין בחלקו החיצוני בצמוד לדלת הכניסה. היתרון של מיקום זה הוא שהתיבות מגיעות כחלק מדלת הכניסה  כיחידה אחת ולכן מחירן יהיה זול יותר. החיסרון במיקום זה הוא שהתיבות חשופות לעוברים ושבים וחשופות למעשי ונדליזם והשחתה שמתרחשים לצערנו לא מעט. האפשרות השנייה היא להתקין את תיבות הדואר לבניין בתוך הבניין בלובי. היתרון כאן הוא שהתיבות שמורות ואינן חשופות לעוברים ושבים ואין אפשרות או גישה נוחה לתיבות עצמן. החיסרון במקרה זה הוא המחיר, כאן יש צורך הבניית מתקן נפרד לתיבות דבר המייקר את עלותן.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית