מעליות הוא עולם הולך ומשתכלל. כיום, ניתן למצוא גאג'טים רבים ואביזרים נלווים סביב ענף מעליות הנוסעים. החלטנו להביא לכם כמה רעיונות חדשים ועכשויים בתחום מעליות הנוסעים.

מסכי פלזמה בתאי מעליות: במספר מעליות מותקנים כיום מסכי פלזמה. במקרים רבים המסכים מדמים אקווריום. כאשר עולים או יורדים משתנה בהתאם גם התמונה במסך הפלזמה. כך, נוצרת תחושה שאנחנו זזים בתוך המים ורואים דגים החולפים על פנינו.
מצג אחר מדמה חלון המשקיף על עיר מדומה ההולכת ומתרחקת מאיתנו ככל שאנו עולים או מתקרבת שאנו יורדים.

לחצן מצוקה אינטראקטיבי:

בעבר כאשר אדם היה "נתקע" לא עלינו בתא המעלית, הוא היה מפעיל את כפתור האזעקה בתקווה שמישהו ישמע אותו ויקרא למחלצים. אבל מה קורה כאשר אין איש בבנין ?? היו מספר מקרים בהם אנשים נתקעו כאשר מעליות הבנין הפסיקו לעבוד ובמקרה לא היה איש בסביבה.
המצאה חדשנית מאפשרת לאדם שנתקע במעלית ללחוץ על לחצן המצוקה ולדבר עם נציג שרות של חברת מעליות זו או אחרת. הנציג יוכל להסביר כיצד להחלץ מהתא ובמידה ואין אפשרות כזו אף לשלוח את אנשי השרות כדי שיחלצו את הנוסע התקוע. השירות ניתן כחלק מביטוח המעלית, אשר בכל מקרה כדאי שיהיה בבניין.

אחזקת מעלית

ערכת מיגון לתאי מעליות:

חברת דקו-שילד פיתחה ערכת מיגון יחודית למיגון תאי מעליות קירותיו ואביזריו, השימוש בערכה הוא על פי רוב במהלך אכלוס או שיפוצים בבניין.
הרכָּבַת הערכה מהירה ופשוטה מאוד ואין צורך בקידוחים או בהכנה מוקדמת.
בתום השימוש הלא "שגרתי" במעלית של שינוע חומרי בניה או רהיטים, ניתן לפרק בקלות ובמהירות את הערכה ולאחסן אותה עד לפעם הבאה שיהיה בה צורך.

כסא התקפל לתאי מעליות:

בתי אבות או בנינים בהם מתגוררים קשישים או מוגבלים, יכולים היום להתקין
על דופן תאי מעליות הבנין כסא מתקפל. כך, יוכלו הנוסעים המתקשים לעמוד במהלך הנסיעה לשבת בנחת על שיגיעו ליעדם. (ניתן לפנות לחברת דקו-שילד מעליות בענין זה).

סרט נשלף "המעלית בטיפול"

קיומן של מעליות בבניין מצריך אחזקת המעלית. חברת דקו-שילד משווקת ומתקינה בכניסה לתאי מעליות בבנינים מרובי מעליות סרט נשלף עליו מודפס הכיתוב "מעליות בטיפול". הרעיון התגבש לאחר שנוכחנו שכאשר ישנו טכנאי המטפל במעלית והמעלית מושבתת לא מודעים לכך דיירי הבנין ולא מבינים מדוע המעלית אינה מגיעה…אביזר הסרט הנשלף יתריע על כך שהמעלית בטיפול וימנע את בזבוז זמן מיותר למשתמשים במעלית.

אם שמעתם או מוכרים לכם פטנטים או אביזרים נלווים נוספים, איתם אפשר לשדרג את תאי המעליות, נשמח לשמוע ולפרסם.

כותב המאמר- גיא שפירא מחברת דקו-שילד יצרנית ערכות מיגון לתאי מעליות

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית