ועדי בתים יורשים לעתים מוועדי בתים ודיירים קודמים "ירושות" בעייתיות הנמצאות בשטחי הציבור המשותפים, וכשהם רוצים לטפל במפגע זה קורה לא פעם שהם נופלים בין הרשויות.

כך קרה לוועד בית אחד שמצא עצמו עם צובר גז מוטמן אך בולט ולא מגודר, הממוקם בלב המדשאה המטופחת, כשהילדים משחקים לידו והשכנים עורכים פיקניקים ומסיבות מנגל סמוך אליו בחגים. חברת הגז מתנערת, הקבלן כבר אינו בנמצא, הבירוקרטיה חוגגת ברשויות.

האם לפנות לתחנת כיבוי האש לקבל ייעוץ? האם לפנות לרשות המקומית כדי לבדוק את חוקיות הטמנת הצובר? האם להכריח את חברת הגז או  את הקבלן שבנה את הבניין לדאוג לכך?

אם אתם חלק מוועד בית משותף שנתקל בעניינים דומים כאלה, בוודאי תשמחו לשמוע שאינכם לבד ושיש עוד קהילות כמוכם שמתלבטות כמוכם בצורה כזאת.

שאלות אלה הן מסוג השאלות שכל ועד בית יכול למצוא את עצמו מתחבט בהן, ופורטל בית משותף הוא המקום שבו תקבלו תשובות בקבוצת הדיון שבו, ואנשי מקצוע מהימנים ומנוסים במאגר גדול במיוחד, ייחודי ואיכותי, שעומדים לרשותכם בכל עת. כולם נבחרו על סמך ניסיונם והמלצות חברי הפורום ובדיקת מנהלי הפורטל.

זכרו כי יש מי שיכול לסייע לכם בפתרון שאלות כאלה, בין אם משפטיות ובין אם לוגיסטיות במוקד פורטל הבית המשותף שממתין לפניות שלכם.

לקבלת סיוע באנשי מקצוע איכותיים לוועדי בתים לחץ כאן

טרם הצטרפתם לקבוצת הפייסבוק שלנו לעדכונים שוטפים שמסייעים לכם?

בקישור זה תוכלו להצטרף לקבוצה ולדיון המעניין שנפתח בקבוצת הבית המשותף בפייסבוק, לחלוק מניסיונכם ולהביע את דעתכם.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית