דלת חשמליתאם אתם או ועד הבית עומדים בפני הבחירה בדלת כניסה לבניין שלכם ומתלבטים האם כדאי לבחור בדלת חשמלית או דלת אוטומטית, ריכזנו עבורכם את הסיבות למה לבחור בדלת חשמלית.

שימוש בדלת חשמלית הוא נוח

אחד הדברים הכי חשובים לנו הוא נוחות השימוש שלנו במוצר כלשהו. כולנו יודעים מה זה לצאת בבוקר מהבית עם תיקים, פח, כוס קפה ושנים או שלושה ילדים שמאחרים לגן או בית ספר, עכשיו עם כל זה אנחנו צריכים למצוא את המפתח, לפתוח את הדלת ואח"כ גם לנעול אותה אחרי שיצאנו.

שימוש בדלת חשמלית חוסך לנו את כל זה ומאפשר לנו יציאה קלה מהבניין, הדלת פשוט נפתחת באופן אוטומטי ונסגרת אחרינו באופן אוטומטי ואנחנו לא צריכים להתאמץ יותר מידי.

דלת חשמלית – מגנון תפעול פשוט וניתן לשליטה

פרט נוסף וחשוב כשבאים לבחור דלת חשמלית כדלת הכניסה לבניין הוא אופן התפעול והאחזקה של דלת כזו. לדלתות מסוג זה ישנו מנגנון תפעול שקט יחסית, פשוט להפעלה והתחזוקה שלו היא פשוטה מאוד. אם אתם חוששים מכך שכל אחד יוכל להיכנס לבניין שלכם בלי הפרעה, אז כיום עם ההתפתחות בתחום הדלתות ניתן להכניס אמצעי בטיחות לדלת כזו. בעזרת התקנת מצלמה במעגל סגור הצמודה לחיישן של הדלת והתקנת שלט המאפשר כניסה מבוקרת, ניתן ולשלוט על מי שנכנס לבניין. נכון שהדבר מצריך איוש של מרכז השליטה על הדלת במהלך היום אבל הדבר מאפשר גם לכם לנצל את היתרונות של דלת חשמלית וגם לנצל את הביטחון שיש לדלת עם מנעול.

דלת חשמלית – יפה יותר

ליופי או לאסטטיות של הכניסה לבניין יש משמעות וחשובות לרושם הראשוני שיש לאנשים על הכניסה לבניין, בין אם מדובר בבניין מגורים, בניין משרדים או חנות. דלתות חשמליות עשויות מזכוכית, כיום לא רק שניתן לבחור את גודל הזכוכיות של הדלת אלא ניתן לבחור את הצבע של הזכוכית, את ההדפסים שיופיעו עליה וכמובן ניתן לבחור את הצורה של הדלת. דלת חשמלית יכולה להיות ישרה, עגולה, בצורת קרוסלה או אפילו בצורת הרמוניקה. דלתות זכוכית שקופה מאפשרת כניסת אור שמש לכניסה או ללובי של הבניין ומאירה אותו טוב יותר מאורות הניאון הרגילים.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית