היתרונות שבזיפות גג באמצעות זפת חמה

החומר השחור הזה שנדבק לכם לרגליים בים ומתעקש לרדת מהן הופך לידידותי ומאוד חשוב לנו כשמדובר בגג של הבית שלנו.

זיפות גגות היא אחת השיטות היותר ישנות ויותר מוצלחות לאיטום גגות. בשיטה זו משתמשים מקדמא דנן.

מורחים על הגג שכבה אחת או יותר של זפת חמה ובין השכבות יריעות פיברגלס. הזפת מתייבשת ומתקשה והופכת לחומר איטום מצוין לגג.

מדריך הוידאו של "המוקד לדייר":

זיפות גגות בזפת חמה

זיפות גגות בזפת חמה מומלץ לעשות מדי מספר שנים, בדרך כלל בעל המקצוע נותן 5 שנות אחריות על זיפות מלא. בכל מקרה כדאי לעבור מדי פעם ולראות שהזפת עדיין אטומה ואוטמת היטב את הגג.

אם יש רטיבות בתקרה או חשד לנזילת מים מהגג כדאי לעלות לגג ולנסות לאתר את הנזילה. בדרך כלל קשה לאתר את מיקום דליפת המים מאחר וגם פתח בגודל של ראש מסמר בזפת עלול לגרום לדליפת מים לתקרה.

כאשר מזפתים את הגג במקרה של נזילה כדאי כבר לחשוב על זיפות הגג באופן מלא, למרות שאם הגג זופת באמצעות זפת חמה ניתן להשלים זפת חמה רק במקום הסדוק או הנוזל.

כאשר אתם מגלים סדקים רציניים בזפת כדאי לשקול לזפת את הגג באופן מיידי ולא לחכות לזיפות גגות המסורתי של החורף, וזאת מאחר שעד שתגיעו לחורף תעשו נזק רב יותר, ובנוסף זיפות הגגות בחורף יקר יותר משום שיש לו יותר ביקוש בעונה זו.

לסיכומו של נושא הזיפות

לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים.
זיפות גגות היא אחת הדוגמאות לכך – זיפות גגות באמצעות זפת חמה היא שיטה מסורתית אשר עובדת טוב ומשרתת היטב את המטרה שלה. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

חשוב לזכור שאחרי זיפות הגגות יש לבצע הלבנה/סיוד הגג, מסיבות שונות אשר חלקן הן מניעה של קרינה חזקה של שמש וכן מניעה של התפוצצות הזפת.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית