ועד בית הוא לרוב התפקיד שאף אחד לא רוצה להיכנס אילו אבל עושה זאת כי משהוא חייב. ואז או שהוא עושה את המינימום והבניין נראה כך, חדר מהדרגות לרוב מלוכלך, יש מנורות שרופות בכניסה לבניין והגינה מלאה בלכלוך. או שהוא עושה את תפקידו יותר מידי טוב וזה מוביל לריבים עם השכנים ובסוף הוא הופך להיות השכן שאף אחד לא אוהב לפגוש. במקום זה ישנה אפשרות של ועד בית חיצוני כלומר חברת ניהול ועד בית.

חברת ניהול ועד בית מאפשרת יחסי שכנות תקינים

אחד היתרונות הגדולים של חברת ניהול ועד בית הוא שמירה על 'שלום בית', כאשר יש ועד בית חיצוני שמנהל את העניינים אין צורך בוועד מדיירי הבניין, אין צורך לבחור ועד בית ולא צריך שאחד מדיירי הבניין יהפוך להיות השכן ה'רע'. חברת ניהול ועד בית לרוב אמונה על גביית דמי ועד בית והעובדה שכל ההתנהלות היא מול גורם חיצוני בבניין מאפשרת יחסים תקינים בין דיירי הבניין.

חוסכים את הריצה אחרי בעלי מקצועחברת ניהול ועד בית

אחת המשימות המפרכות כשאתה בוועד בית היא למצוא בעלי מקצוע טובים לכל מיני משימות בבניין. לחפש גנן טוב שיטפל בגינה, למצוא מנקה לחדר מדרגות, למצוא אינסטלאטור שידאג למשאבות לחץ מים בבניין ועוד. המשימה השנייה הכי קשה היא העבודה מולם, לדאוג שיגיעו בזמן, שיבצעו את העבודה כמו שצריך ובכלל להבין איך אנחנו יודעים שהם מבצעים את העבודה כמו שצריך. כשאתם לוקחים חברת ניהול ועד בית אתם לא צריכים לא לדאוג לבעלי מקצוע וגם לא לדאוג לזה שהם יעבדו כמו שצריך, את כל זה עושה החברה עצמה. לרוב חברות מחזיקות בעלי מקצוע קבועים או עובדות עם בעלי מקצוע קבועים והן אלו שדואגות לכל הפרטים.

חברת ניהול ועד בית חוסכת לועד הבית הרבה כאב ראש

עוד משימה לא פשוטה שיש לוועד בית שנחסכת ממנו כשעובדים עם חברת ניהול ועד בית, היא לדעת מה כל מערכת בבניין צריכה. איך מתחזקים את המעלית, מה עושים אם יש בעיה בלחץ המים בבניין, כל כמה זמן צריך לנקות את בריכת המים ועוד ועוד… חברת ניהול ועד בית מתמחה בדיוק בזה והאנשים שלה יודעים בדיוק מתי לבצע בדיקה של המעלית, למי לקרוא כשיש בעיה בלחץ המים בבניין, מתי צריך לאטום את הגג ואפילו למי לקרוא שינקה את בריכת המים של הבניין.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית