דלת הכניסה לבניין סיימה את תפקידה ועכשיו צריכים דלת חדשה. בשוק כיום קיימות מספר דלתות כניסה, יש כמובן את דלתות הכניסה מאלומיניום שניתן למצוא במרבית מהבניינים, או  דלתות מזכוכית, אבל תנו לנו להמליץ לכם על דלתות אוטומטיות. דלתות כאלו היו בעבר נפוצות בעיקר בבנייני משרדים גדולים או חנויות אבל כיום הן עברו התאמה וניתן להתקין אותם גם בבנייני מגורים משותפים. למה אנחנו ממליצים לכם על דלתות אוטומטיות?

ראשית- הנוחות

תנסו להיזכר עם כמה דברים יצאתם היום בבוקר מהבית, תיק שלכם, תיק של הילד, מפתחות, פח זבל ואולי גם כוס קפה לדרך. עכשיו עם כל הדברים, בלחץ בכדי להספיק לשים את הילד או הילדים בגן או בבית הספר, אתם צריכים לפתוח את דלת הכניסה לוודא שכולם יצאו ולוודא כי היא נסגרת אחריכם. כל זה נחסך מכם אם בכניסה לבניין יש דלתות אוטומטיות. אם יש בכניסה דלת אוטומטית, היא נפתחת בקלות ללא צורך בפתיחה על מנעול והיא נסגרת בקלות גם ללא צורך בסגירה ידנית. שימוש בדלתות אוטומטיות הוא פשוט יותר נוח, הרבה יותר נוח. הנוחות גם באה לידי ביטוי במקרה ויש דיירים עם צרכים מיוחדים, נכים או בעלי מוגבלויות המתגוררים בבניין או באים לביקור, דלתות אוטומטיות הן במקרה כזה פיתרון מצוין.

דלתות אוטומטיות- הכול נקי יותר

דלתות הזזה חשמליותהעובדה שבדלתות אוטומטיות אין ידיות ואין צורך במגע יד אדם בדלת עצמה והעובדה שהן לרוב עשויות מזכוכית, קל מאוד לנקות אותן שזה כמובן יתרון גדול כשמדובר בבניין משותף שבו הניקיון מתבצע במקרה הטוב פעם בשבוע ובמקרה הפחות טוב פעם בשבועיים. יתרון נוסף שיש לדלת הזזה הוא הדלת עצמה לא מתלכלכת כמעט בכלל, היא אינה מכוסה בתביעות אצבעות וידיים של כל היוצאים והנכנסים לבניין ובכך נמנעת העברת מזהמים למיניהם, כמו חיידקים ופטריות בכך בעצם נשמרת ההיגיינה האישית של כל הנכנסים לבניין. יתרון אחרון הקשור בניקיון, דלתות אוטומטיות נשארות רוב היום סגורות ובכך בעצם מונעות כניסה של לכלוך לתוך הבניין. כולנו מכירים את זה שבמקום לפתוח ולסגור את דלת הכניסה כל פעם שנכנסים לבניין או כשהילדים משחקים בחוץ ונכנסים ויוצאים עשר פעמים, אנחנו פשוט, מיתוך נוחות, מעדיפים להשאיר את דלת הכניסה פתוחה, ואז כמובן לכלוך נכנס ללובי של הבניין והבניין נראה בהתאם. כאשר יש דלתות אוטומטיות, אין בעיה לפתוח אותה ולסגור אותה עשרים פעם בדקה ולכן אין בעיה של לכלוך בלובי.

Call Now Buttonשירות אישי לועד בית